Otel Rezervasyonu
Home Hizmetlerimiz

Otel Rezervasyonu, Otel Fiyatları, İndirimli Oteller | Atakum | Samsun

Otel Rezervasyonu Yapın, Otel Fiyatlarını Karşılaştırın, Oteller Hakkında Detaylı Bilgi Edinin

Otel Rezervasyonu, Otel Fiyatları ve İndirimli Oteller İçin Bize Ulaşın

UÇUŞ BİLETLERİ, YUTİÇİ UÇUŞLAR,YURTDIŞI UÇUŞLAR

Dönemsel Fiyatlar

Uçuş Tarihinizin Kararını Verdiyseniz, Hiç Vakit Kaybetmeden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Uçuşunuz İçin En Uygun Fiyatlı Bileti Sizin Adınıza Alalım

Her Noktaya

Merak Etmeyin, Günümüzde Ulaşılamayan Biryer Bulunmuyor, Siz Gitmek İstediğiniz Yeri Belirleyin Bizde Gidiş Yollarını.. Elbette Alternatifleriyle Birlikte.

Vip Transfer

Uçuş Saatinizin Kaç Olduğu Yada Bulunduğunuz Noktadan Havalimanına Nasıl Ulaşacağınız İle İlgili Tüm Extra Detayları Sizin İçin Organize Ediyoruz, Siz Sadece Valizinizi Hazırlayın..

Rehber

Gideceğiniz Yerde Nereyi Gezmelisiniz, Neleri Tatmalısınız , Yada Tarihi İle İlgili Merak Ettiğiniz Ne Varsa Yönlendireceğimiz Rehberimizden Profesyonel Bir Hizmet Alabilirsiniz

Ek Hizmetler

Seyahatiniz Sırasında İhtiyaç Duyacağınız Ne Varsa Yanınızdayız

Bakıcı

Çocuğunuz Güvende..

Günübirlik

Doğal Güzellikler

Eğlence

Romantik Bir Akşam

Rehberlik

Vaktiniz Boşa Gitmesin

GEMİ

UÇAK

TREN

TUR

Doğru Zaman , Doğru Karar

15

STAFF

100

TOURS

47

PACKAGES

10

SERVICES

Avrora Atakum Park Travel Agency, uzman bilet rezervasyon ve satış ekibi ile müşterilerine en ucuz uçak biletlerini sunmaktadır. Bilet ekibimiz, müşterilerinin seyahat etmek istedikleri noktaya en konforlu ve ekonomik bir şekilde ulaşmalarını amaçlarlar. Seyahat edilmek istenilen noktaya, alternatif havayolu ve parkur seçenekleri araştırılarak, hem zamandan kazanç sağlanması, hem de gereksiz aktarmalar yaparak yolculuğu bir eziyet olmaktan çıkarılması hedeflenir.

Acentamız üzerinden, yurt dışı en uygun uçak biletlerini temin edebildiğiniz gibi, yurt içi uçuşlarınızda da biletlerinizi acentamızdan satın alabilirsiniz. Acentamız; yurtiçi uçuşlarını yapan Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Havayolları, Sunexpress’in de yetkili satış acentasıdır.

 

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, yurt içinde güvenle uçmanız için T.C. Sağlık Bakanlığı önlemleri kapsamında zorunlu hale getirilen yeni bir uygulamadır.
Kendi oluşturacağınız ve bilet satın alım ve uçuşa kayıt (check-in) sırasında bizimle paylaşacağınız HES Kodunuz, T.C. Sağlık Bakanlığı servisleri üzerinden belirli aralıklarla sorgulanarak uçuşa katılımınız ile ilgili bir engel olup olmadığı kontrol edilecektir.
Yurtiçi uçuşlarda gerekli olan kişiye özel HES kodunuz ile uçak biletlerinizi acentemizden temin edebilirsiniz.

 

 

 

Uçak Biletimi Neden Bir Seyahat Acentasından Almalıyım?

 

Uçak biletinizi seyahat acentanızdan, internetten, havayolu şirketinin ofisinden veya farklı bir satış kanalından satın alabilirsiniz. Ancak uçak biletinizi seyahat acentası üzerinden almanın diğer seçeneklerden çok daha fazla avantajları vardır. Bu avantajlara bir göz atalım.

  1. Uçak bileti alırken her zaman bir noktadan bir noktaya gidip dönmeyiz veya uçmak istediğimiz şehire direkt uçuş olmayabilir. Bu gibi durumlarda çoklu ve/veya aktarmalı uçuşlar satın almamız gerekir. Bu durumda:
  • Aktarma yapılacak hava limanı (ülke-şehir) transit vize durumu hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Aksi takdirde hava limanında kalmak ve geri dönmek zorunda kalınabilir.
  • Aktarma noktasından devam edilecek uçuş aynı hava yolu şirketi ile olmayacaksa; ilk uçuşu gerçekleştiren hava yolu şirketi ile anlaşması olan hava yolu şirketini bulup, bağlantının bu şekilde satın alınması ücret olarak çok ciddi fiyat farkları oluşturabilir. Bunu uzman bilet satış personeli size sağlayacak ve hem bağlantı süresi-uygunluğu anlamında, hem de fiyat anlamında fayda sağlayacaktır.
  • Aktarma yapılacak olan şehirde birden fazla hava alanı veya bir hava alanının birden fazla terminali olabilir. Bu durumda; hava alanı ve terminal bilgisi çok önem arz eder. Vize durumundan dolayı diğer hava alanına / terminaline geçiş yapamayabilir, seyahat kabusa dönüşebilir.

2. Seyahatinizin vize, otel, uçak bileti ihtiyaçlarını aynı acenta üzerinden takip edilmesi; seyahatinizi bir bütün haline getiren unsurların koordineli olarak hazırlanmasına ve aksaklık çıkmamasına yardımcı olur. Seyahati için biletini internetten alan pek çok kişi, vize işlemi süresini bilmediğinden / öngöremediğinden biletini yüksek değişiklik ücretleri ödeyerek değiştirmek zorunda kalmaktadır.

 

3. Satın alınmış olan uçak bilet değişikliği; yalnızca, bileti kesen acenta ve havayolu şirketi tarafından yapılabilir. Sürekli bilet alan müşteriler bilet satış personeli ile 7/24 temasa geçip, ihtiyacı olan değişikliği kolayca yaptırabilirler. Yurt dışında iken atacağınız bir mail veya mesaj ile biletinizde istediğiniz değişikliği yapma imkanına sahip olursunuz.

 

4. Seyahat acentasının kullanmış olduğu sistemler sayesinde uçuşunuzda olabilecek herhangi bir iptal, rötar bilgisi acentanızın ekranına düşerek, yolcuya iletilmesi; yolcunun gereksiz olarak erken alana gitmesi engellenmiş olur. Eğer değişiklik yapılan uçuş yolcu için uygun değilse iade işlemleri acenta tarafından yapılır.

 

5. Hava yolu şirketlerinin yapmış olduğu promosyonlar seyahat acentası tarafından müşterilere bildirilerek, ekonomik fiyata bilet temin edilmesi sağlanır.

 

 

 

tr_TRTurkish
php shell instagram takipci al shell indir