DÜZENİ

Maldivler

ZORLUK

Güncel

MİN. YAŞ

Yaş Sınırı Yok

Maldivler

Vizesiz olarak yapabileceğiniz en keyif dolu ve bir o kadar da tarih dolu bir gezi sizleri beklemekte.

 

Erken Rezervasyon

En az 15 gün öncesinden yapılan kayıtlarda %10 indirim fırsatı!

Otobüs, Araba ve Araç İçi İkramlar ile

Keyifli ve konforlu yolculuklar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Male – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

Adaaran Select Hunduranfushi Hotel, beach villa odada 5 gece her şey dahil pansiyon konaklama

Maldiv Havalimanı/otel arası gidiş dönüş paylaşımlı transfer

Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri

Kişi başı günlük 6,00 USD Green Tax

Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.) Fiyatlarımıza KDV Dahildir.ı (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.) Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)

Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları

Adada geziler

gilizce Rehberlik hizmeti

Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Fazla bagaj ücretleri

Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Tur Özellikleri

♦ Maldivler Adaaran Select Hudhuranfushi Hotel 4* Her Şey Dahil Pansiyon Konaklama Türk Hava Yolları 5 Gece

♦ Uçaklı

♦ Vizesiz

1 GÜN - İstanbul – Maldiv

Istanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava yollarının TK730 seferi ile yerel saat 02:10’da hareket, Yerel saat 12:15’de Maldiv Havalimanı’na varış. Otelimize transfer, odaya giriş işlemlerinin ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz, öğle ve akşam yemeği otelimizde.***Programda belirtilen uçuş saatleri güncel, öngörülen uçuş saatleridir, farklılık olabileceğini hatırlatmak isteriz.*Not: Otellerde odaya giriş saat 14:00’dır. Daha öncesinde giriş yapmak isteyen misafirlerimizin erken giriş ücreti ödemesi gerekebilir.

2 GÜN -Maldiv

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Öğle, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3 GÜN - Maldiv

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Öğle, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4 GÜN - Maldiv

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Öğle, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5 GÜN - Maldiv

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Öğle, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.”

6 GÜN - Maldiv – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası transfer saatine kadar serbest zaman. Otelinizin resepsiyonunda bir gün öncesinde belirlediğiniz transfer saatinde transfer, Türk Hava Yolları’nın TK731 uçuşuyla 23:35’de uçuş, yerel saat 06:20’de İstanbul Havalimanı’na varış.** Otellerde odayı boşaltma işleminin(checkout) en geç saat 11:00’a kadar yapılması gerekmektedir. Daha geç saate kadar odada kalmak isteyen misafirlerimizin geç çıkış (late checkout) talep etmelerini rica ederiz.** Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin uçuşunuzdan en az 3 saat önce yapılması tavsiye edilir.

tr_TRTurkish
php shell instagram takipci al shell indir