Vize

Vize İşlemleri ve Profesyonel Danışmanlık Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Vize İşlemleri

Avrora Atakum Park Travel Agency, vize alanında sizlere profesyonel danışmanlık ve vize hizmeti veren bir kuruluştur.

 

Avrora Atakum Park Travel Agency, Schengen vizesi, Amerika vizesi ve tüm dünya vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Vize prosedürleri tüm konsolosluklarda aynı olmasına rağmen şehirler bazında farklı bürokratik süreç işlemekte, farklı belgeler talep edilebilmektedir; bu sebeple Avrora Atakum Park Travel Agency vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, randevu tarihinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır.

 

Avrora Atakum Park Travel Agency vize başvuru işlemlerinizde size prosedür, randevu alımı, gerekli evrak bilgisi, online veya birebir evrak kontrolü, ihtiyaç halinde yetkisi olan firmalar aracılığı ile seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyonu ve vize sürecinin takibi noktasında olarak hizmet vermektir. Avrora Atakum Park Travel Agency müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre gerekli evrakları müşteriye iletir, dilekçe başvuru formu gibi belgelerin doldurulmasında yardımcı olur, gerekli evraklardan oluşan başvurusu dosyasını hazırlayarak şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya yetkili acentelere müşteri adına teslim eder. Bunun yanı sıra şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.

 

Avrora Atakum Park Travel Agency deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık verir. Ancak vize başvurularının sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumun ilgili konsolosluklar olduğunu hatırlatırız. Avrora Atakum Park Travel Agency olarak sadece başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmek ve müşterinin yerine başkasının yapabileceği her işi yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hiçbir resmi kurum işlemine müdahale etme yetkimiz yoktur.

tr_TRTurkish
php shell instagram takipci al shell indir